טיולים והרצאות - 072-3952281

סיור עששיות במבצר יחיעם

פורסם בתאריך 29 ביולי 2011

בשביל ההיסטוריה של מבצר יחיעם 

דמיינו לעצמכם את פרידריך הצלבני פוגש את ד'האר אל עומר הבדווי יחד עם פלמ"חניק לכוס קפה ליד מדורה…יחיעם. גן לאומי שבו תעלות קשר מימי הקמתו של קיבוץ יחיעם, במבצר מימי הטורקים הבנוי על שרידים צלבניים. ההיסטוריה מזמנת את המפגש והמבצר מתעורר לחיים! הסיור מתרחש לעת ערב, לאורן של עששיות נפט.

מה נפגוש במסלול?

סיפוריו המרתקים של המבצר מימי הצלבנים עד מלחמת השחרור. מפגש מרתק עם גיבורים בסמטאות המבצר. עליה למגדל השמירה לתצפית לילית. סיור דרך תעלות הקשר עד המסגד המפואר ומרפסת התצפית הצופה אל אורות הגליל והכרמל. לסיום – אפשרות לערב שירה, פיתות עם זעתר, פיצות בתנור החבזי המסורתי ותה חם.

סיורי עששיות קסומים במבצר יחיעם  בשילוב אומנים,ספורי אגדות ומופע חלילים. סיור דמדומי שקיעה במבצר מהאגדות לאורך שביליו. לאחר שקיעה נקשיב ונתבונן באולם האבירים הקסום למופע מוזיקלי "חליל מסביב לעולם".

סיור עששיות קסום "במבצר הרוחות הטובות". סיור קסום בממבצר העתיק, במהלכו נפגוש דמויות קסומות ומרתקות מהעבר שיספרו את סיפורו של המופלא של המבצר.

סיור לאור דמדומים וסיפור מרתק על אנשים וגיבורים. לאחר השקיעה נחזה במופע מחול של "שלוש דתות ואלוהים אחד". מסע חווייתי המשלב את אווירת המבצר עם מחול וקרבה פיזית לקהל ויוצר חוויה יחודית של מפגש בלתי אמצעי בגובה העניים בין הקהל לאומנים.

ניתן להזמין סיורי סיור עששיות בהלך השנה על פי התפריט המופיע לפניכם.

אודות ״נופים ותרבויות״ - אבשלום שחר

מדריך טיולים בצפון ומורה דרך אבשלום שחר

מדריך טיולים - מורה דרך מוסמך

מורה דרך מוסמך מטעם משרד התיירות. מדריך מוסמך להדרכת טיולים מטעם החברה להגנת הטבע, ריכוז חוגי סיור של החברה להגנת הטבע...

רוצים לקבל מידע נוסף אודות טיולים וסיורים מודרכים? השאירו פרטים

אבשלום שחר © כל הזכויות שמורות, אין להעתיק או להשתמש בתוכן ללא אישור מפורש. אינטרמקס קידום אתרים