טיולים והרצאות - 054-3161251

אודות

פורסם בתאריך 23 ביולי 2011

מדריך טיולים – מורה דרך מוסמך

אבשלום שחר

מורה דרך מוסמך מטעם משרד התיירות . מדריך מוסמך להדרכת טיולים מטעם החברה להגנת הטבע  . ריכוז חוגי סיור של החברה להגנת הטבע ניהול בית-ספר שדה של חברה להגנת הטבע מרצה במסגרות שונות הכשרת מדריכי טיולים  . הכשרת משקיות של חיל החינוך בתחום ידיעת הארץ ןמורשת צה"ל . מלווה של יחידת הסברה צפון של חיל החינוך . הקמה וליווי פרויקטים חינוכיים הכשרת מדריכים בעמותת לט"ם (לימודי טבע משולבים לאוכלוסיה עם צרכים מיוחדים) רכז תוכן בחברת טיילות שטח של משה הר ציון מרצה ומדריך חוגי משוטטים וקבוצות דעת . מרצה במכינת קדם צבאית מיצר . מדריך בטיולי חו"ל בחברה להגנת בטבע – "רואים עולם" . לימודים והתמחות בגיאוגרפיה ורב תרבותיות בישראל כתיבת תוכניות הדרכה ומאמרי תוכן בתחום ידיעת הארץ.

על נופים ותרבויות 

מהכרמל עד רכסי גבול הצפון עם לבנון, ממישור החוף הצפוני של ישראל ועד לגולן נופים מרהיבים, צומח, חי ופסיפס אנושי רב תרבותי מרתק הכולל לא פחות משש דתות . יהודים דתים וחילוניים בני אשכנז והמזרח , מוסלמים פלחים תושבי הכפרים , מוסלמים בדואים שעברו מחיי נוודות להתיישבות קבע , צ'קרסים שהם מוסלמים אך לא ערבים , וכך שני זרמים מרתקים האחמדים והסופים . הנצרות בה יש לא רק שוני תרבותי בין הזרמים השונים אך גם שוני תאולוגי, כמו כן דרוזים, עלווים.  נופים ותרבויות מזמן חשיפה אל נופו הקסום של הצפון עליו התיישבו משחר ההיסטוריה אותן תרבויות. המפגשים כוללים תצפיות, סיורי נוף והליכה בין הסמטאות עם הריחות המראות ומעל הכל המפגש עם דמויות המייצגות נאמנה את הפוקלור הצפוני .

 

אודות נופים ותרבויות

אבשלום שחר

מדריך טיולים - מורה דרך מוסמך

מורה דרך מוסמך מטעם משרד התיירות. מדריך מוסמך להדרכת טיולים מטעם החברה להגנת הטבע, ריכוז חוגי סיור של החברה להגנת הטבע...

אבשלום שחר © כל הזכויות שמורות, אין להעתיק או להשתמש בתוכן ללא אישור מפורש. אינטרמקס בניית אתרים
מעבר לסרגל הכלים